Rekonstrukci bytu napřed pečlivě zvažteRozhodnutí o celkové nebo částečné rekonstrukci bytu je třeba dopředu důkladně zvážit. Bude představovat nemalé výdaje z vašeho rozpočtu, ale také na určitou dobu znemožní váš současný byt užívat, buď plně, nebo minimálně z části. Pokud se do rekonstrukce nepustíte sami, budete se snažit vybrat tu nejlepší a nejvhodnější firmu, která provede rekonstrukci podle vašich návrhů a přání. Pokud se váš byt nachází na území města Prahy nebo v jejím přilehlém okolí, nechejte se hýčkat od profesionálů ze společnosti Rekonstrukce bytu Praha.

Nabízíme kvalitní plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna. Hotové záclony a závěsy do domácnosti za super ceny. Koupelnový nábytek patří do každé nové koupelny.

Jen se zavedenou společností proběhne bez problémů

Již dlouhou dobu nabízí tým odborníků klientům svoje služby. Po dobu existence společnosti se nenašel žádný zákazník, který by byl s jejími službami nespokojený. V péči o své klienty vyniká společnost mezi ostatními konkurenčními a přitom si drží úroveň cen svých služeb na přijatelné úrovni. Jestliže se rozhodnete společnost Rekonstrukce bytu Praha kontaktovat, můžete k tomu využít telefonní linku nebo email. Na telefonní lince vám vstřícný personál ochotně odpoví na všechny otázky, a pokud budete mít o její služby zájem, domluví si s vámi schůzku. Termín si můžete vybrat podle vašeho volného času, pracovníci se mu přizpůsobí.

První schůzka je vždy zdarma a klient si v jejím průběhu s architektem ujasní, jak by mohla představa o budoucím bydlení vypadat. Tato schůzka je velmi důležitým momentem, protože díky ní se bude vytvářet budoucí architektonický návrh. Klientovy představy, také požadavky na barevné ladění a vybavení bytu jsou důležité, architekt se je bude snažit zahrnout do svého návrhu, k nim přidá kus své tvořivé práce a vytvoří originální vizi prostorového uspořádání. Do 48 hodin je klientovi vytvořena podrobná položková cenová kalkulace. Jestliže s výší nákladů souhlasí, může pokračovat v započatých jednáních. Pro lepší doladění všech detailů je dobré setkat se s klientem ještě jednou, a to ve vzorkovně společnosti Rekonstrukce bytu Praha. Zde si může klient vybrat podlahy, obklady, dlažby, sanitu a vše s architektem dokonale barevně sladit. Změny zanese do architektonického návrhu, a pokud s ním bude klient spokojený, může dojít k sestavení časového harmonogramu prováděných prací a k určení termínu ukončení rekonstrukce. Po skončení všech prací uhradí klient přesnou částku buď hotově, nebo na základě vystavené faktury a dílo je předáno podpisem předávacího protokolu. Obdobný postup je typický pro společnost Rekonstrukce bytu Brno, která může zaručit stejně vysokou kvalitu svých služeb, jen s tím rozdílem, že působí v lokalitě Brna a jeho blízkého okolí.


Reklama:


Lenošky, relaxační křesla jsou velice pohodlné.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!